Pills - www.lidagreen.de

Jak działają tabletki Lida

Idea jest prosta. Gdy tylko produkt tłumi apetyt i dostarcza energii, osoba zaczyna się poruszać. Ponieważ nie spożywa węglowodanów i porusza się, musi skądś czerpać energię. W ten sposób stary tłuszcz topnieje. Można siedzieć w domu, ale efekt nie będzie tak imponujący. Najlepiej połączyć to z ćwiczeniami, owocami i warzywami, zdrową dietą i aktywnym trybem życia. Rezultaty zależą również od Ciebie!

Przyjmowanie wegetariańskich kapsułek LiDa prowadzi do znacznego zmniejszenia apetytu i przyjmowania pokarmów w ilościach, do których organizm jest przyzwyczajony. Organizm ludzki nie lubi „głodować” i zaczyna korzystać z zapasów tłuszczu zgromadzonych w ciele, a jednocześnie rozkładać i wykorzystywać niestrawione i niewykorzystane resztki pokarmowe – nagromadzone „odpady”. Rozpoczyna się proces detoksykacji i utraty wagi. W rezultacie na początku przyjmowania może wystąpić przejściowe osłabienie, pragnienie, zawroty głowy, bezsenność, niepokój, a nawet drażliwość; u mężczyzn możliwe jest również przejściowe osłabienie seksualne.
LiDa Daidaihua to suplement diety oparty na specjalnie wyselekcjonowanych ekstraktach roślinnych.

SKŁAD LIDY:
Każda kapsułka Lida zawiera następujące ekstrakty:

  • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 41%.
  • Nasiona kasji 26 %.
  • Lotos indyjski 11%
  • Alisma Orientalis 18%.
  • L-karnityna 4%

Jedno opakowanie Lida zawiera:

30 kapsułek

Lida Green nie powinna być stosowana przez osoby z chorobami serca, wysokim ciśnieniem krwi (nadciśnieniem) lub po udarze mózgu!
Produkt nie jest produktem leczniczym.

Spożycie:
– 1 kapsułka dziennie przed lub po śniadaniu. Nie należy przyjmować więcej niż 1 kapsułkę dziennie.
– Pij więcej wody i jedz więcej owoców. Zbyt mała ilość wody w organizmie obniża poziom glukozy w organizmie, co prowadzi do osłabienia i zawrotów głowy.
– NIE pomijaj posiłków! Zwłaszcza śniadania i lunchu. Podczas przyjmowania kapsułek ważne jest, aby utrzymywać regularną dietę, która obejmuje wodę i soki owocowe.
– Nie należy spożywać alkoholu podczas przyjmowania leku Lida. Neutralizuje to jego działanie.

Wskazania:
– Kapsułki odchudzające Lida nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 16 roku życia oraz dla osób starszych powyżej 65 roku życia.
– Kapsułki nie są odpowiednie podczas ciąży i karmienia piersią.
– Nie należy przyjmować kapsułek w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, problemów z sercem, układem krążenia lub wątrobą.
– Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki! Produkt nie może zastąpić zróżnicowanej diety
– Nie należy stosować produktu w przypadku przyjmowania leków.
– Lida nie jest lekiem

Zalecana dieta podczas przyjmowania tabletek Lida

Pij kilka litrów wody dziennie. Jest to bardzo ważne dla organizmu, ponieważ woda oczyszcza go, pomaga wyeliminować toksyny i utrzymuje żołądek pełny, dzięki czemu stały apetyt jest tłumiony. Jedz lekkie potrawy, więcej owoców i warzyw oraz pij soki owocowe.

Jeśli nie pijesz wystarczającej ilości wody, możesz mieć bóle głowy i źle się czuć, więc jest to bardzo ważne.

Jeśli masz problemy ze snem, spróbuj jak najszybciej wypić tabletki odchudzające Lida i unikaj wielu napojów zawierających kofeinę. Lida sama w sobie ma działanie rewitalizujące i nie zaleca się picia większej ilości kawy i napojów typu cola, ponieważ mogą one powodować kołatanie serca i niewielki wzrost ciśnienia krwi. Jedna kawa rano jest wystarczająca.

Po kilku dniach przyjmowania Lidy i picia większej ilości wody organizm przyzwyczai się do dyskomfortu.

Unikaj tłuszczów za wszelką cenę: natychmiast zrezygnuj z majonezu, słodyczy, tłustego mięsa itp. W rzeczywistości nierealistyczne jest przekonanie, że można całkowicie uniknąć spożywania tłuszczów. Ale każdy organizm potrzebuje pewnej ilości tłuszczu, która nie jest dla niego szkodliwa. Wystarczy upewnić się, że ilość ta jest minimalna. Lida zmniejsza apetyt i sprawia, że czujesz się pełny, ale nie może zastąpić pełnego posiłku, więc nie głoduj, ale zjedz coś rano, w porze lunchu i wieczorem.

Waż się raz w tygodniu, aby monitorować rozwój swojej wagi. Częstsze ważenie się jest bezcelowe i może tylko zniszczyć motywację.

Prawdziwe zmiany masy ciała zachodzą w odstępie jednego tygodnia. Normalne tempo utraty wagi wynosi od jednego do dwóch kilogramów tygodniowo. Więcej niż to nie jest szczególnie pożądane, ponieważ może to być zbyt drastyczne i źle odebrane przez ciebie. Będą tygodnie, w których waga pozostanie taka sama jak podczas ostatniego pomiaru: nie martw się, to całkowicie normalne.

Wreszcie, co nie mniej ważne, ciesz się swoimi sukcesami i dbaj o swoją samoocenę i uśmiech: Jeśli dobrze wyglądasz we własnych oczach, będziesz dobrze wyglądać dla innych.

Po rozpoczęciu przyjmowania tabletek Lida na odchudzanie może być trudno pamiętać o potrzebach żywieniowych organizmu. Tabletki Lida hamują apetyt tak dobrze, że można pomyśleć: „Nie mam ochoty na jedzenie, więc nie muszę jeść”. Ale tak nie jest. Musisz jeść podczas przyjmowania tabletek Lida na odchudzanie. Najważniejszą rzeczą jest zjedzenie zdrowego śniadania i jedzenie od czterech do pięciu razy dziennie. Małe porcje, zdrowa żywność, warzywa: wybieraj zgodnie ze swoimi preferencjami. Możesz powiedzieć sobie: „Świetnie, jeśli nic nie zjem, to schudnę” (spójrz na najpopularniejsze diety). Ale czy tak jest naprawdę?

Aby spalić tkankę tłuszczową, należy jeść. Faktem jest, że organizm potrzebuje przede wszystkim energii. Bez wystarczającej ilości energii organizm przekształca białko mięśniowe w energię zasilającą mózg, układ nerwowy i czerwone krwinki.

Te specjalne tkanki nie mają mechanizmów metabolicznych do spalania tłuszczu. Spalają tylko węglowodany. Gdy spożycie węglowodanów spada poniżej wymagań, organizm zaczyna przekształcać białko w węglowodany, aby zaspokoić swoje potrzeby. Efektem końcowym jest utrata tkanki mięśniowej.

Waga może pokazywać, że straciłeś „wagę”, ale straciłeś dużo tkanki spalającej tłuszcz. Tkanka mięśniowa spala 70% tkanki tłuszczowej, więc utrata mięśni zmniejsza zdolność spalania tłuszczu.

W rzeczywistości „waga” utracona podczas diety może stanowić nawet 10-20 procent wagi w postaci utraty mięśni. Dlatego nie tylko odzyskasz tę wagę, ale także trochę więcej. Dzieje się tak, ponieważ zdolność do spalania tłuszczu jest zmniejszona.

Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, szybko i łatwo schudniesz dzięki Lida DaiDaihua. Odcięcie skrobi i słodyczy jest dobrym pomysłem na odchudzanie, ale nadal konieczne jest przyjmowanie zdrowych suplementów, aby proces odchudzania był skuteczny.

WAŻNE! Ze względu na nową dyrektywę europejską i zakaz stosowania dwutlenku tytanu w przemyśle farmaceutycznym, zewnętrzna powłoka kapsułki została zastąpiona nowym typem bez zawartości dwutlenku tytanu. Z tego powodu kolor kapsułki jest jaśniejszy.

Kup tabletki Lida tutaj!